VIDEO & AUDIO KÁZÁNÍ

Každý týden čerstvá porce podcastů z Mozaiky - církve, která spojuje lidi dohromady. Nahrávky se aktualizují začátkem týdne, většinou v úterý.

Pro stažení audia klikněte pravým tlačítkem na podtržený odkaz "mp3" a vyberte "Uložit cíl/odkaz jako", zvolte umístění na Vašem pevném disku (nebo jiné) a potvrďte volbu "Uložit". V některých prohlížečích (např. Firefox, Opera, Google Chrome) se po kliknutí levým tlačítkem spustí ve stejném okně on-line přehrávač.

Aktuální kázání můžete stahovat také pomocí služby podcast z adresy: http://www.kshk.cz/podcast/podcast.xml nebo je najdete na http://itunes.apple.com/us/podcast/podcast-mozaika/id405714810. Software iTunes si můžete zdarma stáhnout na webu společnosti Apple.

Pro poslech kázání je možné využít program Winamp, nebo program MPC Home Cinema, který Vám umožní přehrát i většinu dalších mediálních souborů. PDF soubory můžete prohlížet v programu Acrobat Reader. Všechny tři programy jsou ke stažení zdarma.

 

ARCHIV KÁZÁNÍ

Rok 2015 | Rok 2014 | Rok 2013 | Rok 2012 | Rok 2011 | Rok 2010

VIDEO & AUDIO KÁZÁNÍ - ROK 2016

Datum

31.7.2016

Slovo

Petr Plaňanský

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Síla důvěry

O síle přátelství, o důvěře mezi lidmi, ale také o důvěře mezi nebem a zemí - o tom všem bylo poselství Petra Plaňanského, našeho hosta z Křesťanského společenství Nymburk. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

24.7.2016

Slovo

Karolina Limrová

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Návrat do Edenu

Přijměte klíče od ztracené zahrady a vejděte na místo, kde můžete navázat ztracené spojení s Bohem. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši - tentokrát s Karolinou Limrovou a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

17.7.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Fanoušek vs. následovník

Fanoušek = nadšený obdivovatel. Nezdá se ale, že by Ježíš hledal takové lidi. Hledá následovníky. Lidi, kteří za ním půjdou kamkoli, kdykoli, ať to stojí cokoli. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši - tentokrát s Jakubem Limrem a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

10.7.2016

Slovo

Wessie van der Westhuizen

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Jak se neurazit

"Blaze tomu, kdo se nade mnou neuráží." Při jaké příležitosti to Ježíš prohlásil? A jak nám v této souvislosti může být blaze? O tom mluví mozaikový host ze Zimbabwe Wessie van der Westhuizen. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

03.7.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Ovoce budoucnosti

Zajímá vás, jaká bude vaše budoucnost? Bůh ví... Tedy jinak: Bůh to ví! A něco ze svých plánů prozradí. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši - tentokrát s Jakubem Limrem a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

26.6.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Jazyky lásky

Kniha o komunikaci "Pět jazyků lásky" způsobila revoluci v mnoha vztazích. Napadlo vás ale někdy, jakým jazykem mluví Bůh? A na jaký slyší? | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Datum

19.6.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Silnější hlas

Když se zdá, že na naše modlitby nepřichází žádná reakce, co dělat? Můžeme to vzdát, nebo vytrvat a jít o modlitbu dál... | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Datum

12.6.2016

Slovo

Stanislav Bubik

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Blízké přátelství

Modlitba není o ukecávání Boha. Je to něco vzácného, co vychází z blízkého přátelství s Ním. Mozaikový host Stanislav Bubik z pražské Církve bez hranice pokračuje v červnovém seriálu #RevoluceDuse. | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Datum

05.6.2016

Slovo

Michal Apetauer

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Rozptýlit mlhu

Modlitba je možná nejméně pochopený aspekt křesťanství. Na čem záleží? A na čem vůbec? Modlitbu bez náboženské mlhy představil mozaikový host z Brna Michal Apetauer. | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Datum

29.5.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Pozvánka domů

Modlitba, příležitost, srozumitelnost, skutky a slova - tohle MPSSS nechybělo ve sdílej apoštola Pavla, který byl na zvaní druhých zpátky Domů machr. Inspirace pro nás. | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

22.5.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Nakažlivá víra

Předat můžete jen to, co sami máte. Aby naše víra byla nakažlivá, musíme nejprve sami chytit Boží lásku. Chceš, aby se probudila tvoje touha i srdeční sval? Aby zas v tobě bouchal a tepal dál? | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

15.5.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Vizitky království

Znamení a zázraky jsou vizitky Božího království, říkával pastor John Wimber. I proto byly součástí Ježíšova #sdílej. A jsou i toho našeho... | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

08.5.2016

Slovo

David Říman

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Připrav se

Jak během chvíle předat dobrou zprávu? Co všechno by mělo a nemělo zaznít? Víc se dozvíte od mozaikového hosta ze Slezska. | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

01.5.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Oslovit Zachea

Jaké jsou překážky, které člověku brání poznat Boha? A jaké mosty přes ně postavit? | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

24.4.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Mamon: Být bohatý

Třeba vás ani nenapadlo, jak bohatí jste. Bohatství není o tom, kolik máš, ale o tom, co děláš s tím, co máš. | Slovo "mamon" pochází z hebrejštiny a znamená majetek. Naučte se svými financemi zacházet správně - s pomocí dubnové minisérie v Mozaice!

Mozaika je součástí Církve Křesťanská společenství | Stránky archivovány Národní knihovnou ČR (WebArchiv) | © Křesťanské společenství Mozaika Hradec Králové