VIDEO & AUDIO KÁZÁNÍ

Každý týden čerstvá porce podcastů z Mozaiky - církve, která spojuje lidi dohromady. Nahrávky se aktualizují začátkem týdne, většinou v úterý.

Pro stažení audia klikněte pravým tlačítkem na podtržený odkaz "mp3" a vyberte "Uložit cíl/odkaz jako", zvolte umístění na Vašem pevném disku (nebo jiné) a potvrďte volbu "Uložit". V některých prohlížečích (např. Firefox, Opera, Google Chrome) se po kliknutí levým tlačítkem spustí ve stejném okně on-line přehrávač.

Aktuální kázání můžete stahovat také pomocí služby podcast z adresy: http://www.kshk.cz/podcast/podcast.xml nebo je najdete na http://itunes.apple.com/us/podcast/podcast-mozaika/id405714810. Software iTunes si můžete zdarma stáhnout na webu společnosti Apple.

Pro poslech kázání je možné využít program Winamp, nebo program MPC Home Cinema, který Vám umožní přehrát i většinu dalších mediálních souborů. PDF soubory můžete prohlížet v programu Acrobat Reader. Všechny tři programy jsou ke stažení zdarma.

 

ARCHIV KÁZÁNÍ

Rok 2015 | Rok 2014 | Rok 2013 | Rok 2012 | Rok 2011 | Rok 2010

VIDEO & AUDIO KÁZÁNÍ - ROK 2016

Datum

04.12.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Advent: Budu u toho

Nepodceňujte, co může Bůh udělat ve vás a co může udělat skrze vás! | Advent v Mozaice. Buďte společně s námi v očekávání. Spasitel světa je mnohem blíž, než si myslíte!

Datum

27.11.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Advent: Nemůžu se dočkat

Vánoční výzdoba v Tescu už na konci října? Amatéři! Bůh odstartoval advent stovky, dokonce tisíce let před prvními Vánocemi. Nadšeně dopředu vyprávěl skrze proroky, kde se Boží Syn narodí, jaký bude nebo jak se bude jmenovat. | Advent v Mozaice. Buďte společně s námi v očekávání. Spasitel světa je mnohem blíž, než si myslíte!

Datum

20.11.2016

Slovo

Michal Vaněk

mp3 soubor

mp3

video

video

Naděje: Lepší budoucnost

Když o nás a naší budoucnosti přemýšlí Bůh, co má před očima? Z brněnské církve Slovo života nám odpověď přivezl Michal Vaněk. | Naděje. Kotva duše v neklidné době. Listopadová série v Mozaice.

Datum

13.11.2016

Slovo

Jakub a Karolina Limrovi

mp3 soubor

mp3

video

video

Naděje: Pošli to dál

Kdo má naději, žije jinak. Možná už jste slyšeli o zlatém pravidle "Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě." Znáte ale platinové pravidlo? | Naděje. Kotva duše v neklidné době. Listopadová série v Mozaice.

Datum

06.11.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Naděje: Na houpačce

Pocity, okolnosti, selhání. Tohle všechno může velmi snadno naši duši zhoupnout dolů. Jak oproti tomu získat naději, dokonce i tam, kde to vypadá úplně beznadějně? | Naděje. Kotva duše v neklidné době. Listopadová série v Mozaice.

Datum

30.10.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

CtrlAltDel: Šťastní milosrdní

Neodpuštění je jako ropná skvrna, která ulpí na všem, čeho se dotkne, a rozežírá to. Zabíjí život, zabíjí i náš proces růstu a změny. Jak tedy odpustit? | Jsou věci, které potřebujeme dostat pod kontrolu (Ctrl). Jsou věci, které potřebujeme změnit (Alt). Jsou věci, kterých se potřebujeme zbavit (Del). Říjnová série v Mozaice o tom, jak najít svobodu od zranění, zlozvyků a závislostí. Závěr série #CtrlAltDel s Jakubem Limrem.

Datum

23.10.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

CtrlAltDel: Šťastní hladovějící

Prostě zatnout zuby a udělat správnou věc? Jde to i jinak! Svoboda od našich zlozvyků a závislostí se odehrává mnohem hlouběji, a proto efektivněji. | Jsou věci, které potřebujeme dostat pod kontrolu (Ctrl). Jsou věci, které potřebujeme změnit (Alt). Jsou věci, kterých se potřebujeme zbavit (Del). Říjnová série v Mozaice o tom, jak najít svobodu od zranění, zlozvyků a závislostí. Pokračování série #CtrlAltDel s Jakubem Limrem.

Datum

16.10.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

CtrlAltDel: Šťastní pokorní

Být pokorný rovná se být slaboch? Nebo jak to Ježíš myslel? A co chtěl říct tím, že pokorní získají zemi do dědictví? Odpovědi vás nejspíš pořádně překvapí. | Jsou věci, které potřebujeme dostat pod kontrolu (Ctrl). Jsou věci, které potřebujeme změnit (Alt). Jsou věci, kterých se potřebujeme zbavit (Del). Říjnová série v Mozaice o tom, jak najít svobodu od zranění, zlozvyků a závislostí. Pokračování série #CtrlAltDel s Jakubem Limrem.

Datum

09.10.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

CtrlAltDel: Šťastní plačící

Ať už s něčím bojujete nebo vás něco trápí, těžko se toho zbavíte, pokud nemáte naději, že existuje cesta ven. Ježíš slibuje, že plačící budou na 100% potěšeni. | Jsou věci, které potřebujeme dostat pod kontrolu (Ctrl). Jsou věci, které potřebujeme změnit (Alt). Jsou věci, kterých se potřebujeme zbavit (Del). Říjnová série v Mozaice o tom, jak najít svobodu od zranění, zlozvyků a závislostí. Pokračování s Jakubem Limrem bylo nahrané v Africe.

Datum

02.10.2016

Slovo

Karolina Limrová

mp3 soubor

mp3

video

video

CtrlAltDel: Šťastní chudí duchem

Podle některých je třeba nedostatky maskovat. Kdo přizná slabost, ztrácí hodnotu. Ježíš ale říká, že chudý duchem člověk je šťastný. Protože ten, kdo dokáže přiznat, že má problém, udělal první a nejtěžší krok k uzdravení. | Jsou věci, které potřebujeme dostat pod kontrolu (Ctrl). Jsou věci, které potřebujeme změnit (Alt). Jsou věci, kterých se potřebujeme zbavit (Del). Říjnová série v Mozaice o tom, jak najít svobodu od zranění, zlozvyků a závislostí.

Datum

18.9.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Instinkt: Všímavý

V každé oblasti života, která je důležitá, musíme plavat proti proudu, proti instinktům světa. To dá někdy pořádně zabrat. Proto potřebujeme jeden druhého, abychom se navzájem podrželi a povzbudili. | Jaká je vaše první reakce, když...? Kam nás vede náš instinkt? Správný směr hledá stejnojmenná záříjová minisérie v Mozaice.

Datum

11.9.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Instinkt: Donebevolající

Jaká je vaše instinktivní reakce v těžkých či hezkých chvílích? Bůh není jenom záložní plán. Ať už prožíváte cokoli, nenechávejte si to pro sebe. Můžete o tom mluvit s Bohem. | Jaká je vaše první reakce, když...? Kam nás vede náš instinkt? Správný směr hledá stejnojmenná záříjová minisérie v Mozaice.

Datum

28.8.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Známý neznámý

Strach a selhání druhých nás někdy můžou pořádně zmrzačit. To jsou přesně ty chvíle, kdy lépe chápeme, proč jsou v Bibli příběhy jako ten Mefíbóšetův. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

21.8.2016

Slovo

Daniel Kunášek

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Nadějné vyhlídky

Daniel Kunášek z Kutné Hory, vůbec nejmladší kazatel, kterého jsme kdy v Mozaice měli, se zaměřil na dobrou zprávu o naději. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

14.8.2016

Slovo

Jindřich Černohorský

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Milostné dopisy

Další z letních hostů s námi otevřel dopisy apoštola Pavla a poukázal na fakt, že se jejich úvod a závěr točí kolem jednoho tématu: jsou o milosti. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši a praktickým poselstvím pro každodenní život! Tentokrát s Jindřichem Černohorským z Církve adventistů s. d. v Hradci Králové.

Datum

31.7.2016

Slovo

Petr Plaňanský

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Síla důvěry

O síle přátelství, o důvěře mezi lidmi, ale také o důvěře mezi nebem a zemí - o tom všem bylo poselství Petra Plaňanského, našeho hosta z Křesťanského společenství Nymburk. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

24.7.2016

Slovo

Karolina Limrová

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Návrat do Edenu

Přijměte klíče od ztracené zahrady a vejděte na místo, kde můžete navázat ztracené spojení s Bohem. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši - tentokrát s Karolinou Limrovou a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

17.7.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Fanoušek vs. následovník

Fanoušek = nadšený obdivovatel. Nezdá se ale, že by Ježíš hledal takové lidi. Hledá následovníky. Lidi, kteří za ním půjdou kamkoli, kdykoli, ať to stojí cokoli. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši - tentokrát s Jakubem Limrem a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

10.7.2016

Slovo

Wessie van der Westhuizen

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Jak se neurazit

"Blaze tomu, kdo se nade mnou neuráží." Při jaké příležitosti to Ježíš prohlásil? A jak nám v této souvislosti může být blaze? O tom mluví mozaikový host ze Zimbabwe Wessie van der Westhuizen. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

03.7.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Ovoce budoucnosti

Zajímá vás, jaká bude vaše budoucnost? Bůh ví... Tedy jinak: Bůh to ví! A něco ze svých plánů prozradí. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši - tentokrát s Jakubem Limrem a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

26.6.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Jazyky lásky

Kniha o komunikaci "Pět jazyků lásky" způsobila revoluci v mnoha vztazích. Napadlo vás ale někdy, jakým jazykem mluví Bůh? A na jaký slyší? | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Datum

19.6.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Silnější hlas

Když se zdá, že na naše modlitby nepřichází žádná reakce, co dělat? Můžeme to vzdát, nebo vytrvat a jít o modlitbu dál... | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Datum

12.6.2016

Slovo

Stanislav Bubik

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Blízké přátelství

Modlitba není o ukecávání Boha. Je to něco vzácného, co vychází z blízkého přátelství s Ním. Mozaikový host Stanislav Bubik z pražské Církve bez hranice pokračuje v červnovém seriálu #RevoluceDuse. | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Datum

05.6.2016

Slovo

Michal Apetauer

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Rozptýlit mlhu

Modlitba je možná nejméně pochopený aspekt křesťanství. Na čem záleží? A na čem vůbec? Modlitbu bez náboženské mlhy představil mozaikový host z Brna Michal Apetauer. | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Datum

29.5.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Pozvánka domů

Modlitba, příležitost, srozumitelnost, skutky a slova - tohle MPSSS nechybělo ve sdílej apoštola Pavla, který byl na zvaní druhých zpátky Domů machr. Inspirace pro nás. | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

22.5.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Nakažlivá víra

Předat můžete jen to, co sami máte. Aby naše víra byla nakažlivá, musíme nejprve sami chytit Boží lásku. Chceš, aby se probudila tvoje touha i srdeční sval? Aby zas v tobě bouchal a tepal dál? | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

15.5.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Vizitky království

Znamení a zázraky jsou vizitky Božího království, říkával pastor John Wimber. I proto byly součástí Ježíšova #sdílej. A jsou i toho našeho... | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

08.5.2016

Slovo

David Říman

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Připrav se

Jak během chvíle předat dobrou zprávu? Co všechno by mělo a nemělo zaznít? Víc se dozvíte od mozaikového hosta ze Slezska. | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

01.5.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Oslovit Zachea

Jaké jsou překážky, které člověku brání poznat Boha? A jaké mosty přes ně postavit? | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

24.4.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Mamon: Být bohatý

Třeba vás ani nenapadlo, jak bohatí jste. Bohatství není o tom, kolik máš, ale o tom, co děláš s tím, co máš. | Slovo "mamon" pochází z hebrejštiny a znamená majetek. Naučte se svými financemi zacházet správně - s pomocí dubnové minisérie v Mozaice!

Datum

17.4.2016

Slovo

David Novák

mp3 soubor

mp3

video

video

Mamon: Rodinný rozpočet

Jak správně sestavit rodinný rozpočet - co má prioritu, na co nezapomenout a co naopak dát až na poslední místo. David Novák z pražské Třináctky otevřel minisérii #Mamon. | Slovo "mamon" pochází z hebrejštiny a znamená majetek. Naučte se svými financemi zacházet správně - s pomocí dubnové minisérie v Mozaice!

Datum

10.4.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Faktor radosti: Vědecky ověřeno

Naše radost není zas tak moc závislá na tom, co se nám děje, ale především na tom, v koho věříme a co děláme. | "Přirozeností člověka je hledání radosti," řekl kdysi Jan Werich. Co nám radost krade? A kde ji můžeme najít? O tom je dubnová minisérie #FaktorRadosti.

Datum

03.4.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Faktor radosti: Zrezlá duše

Reptání a stěžování – slova nabitá negativní a destruktivní mocí. Mají schopnost otrávit přítomnost, dokážou zkazit budoucnost, vykrádají z naší duše radost. | "Přirozeností člověka je hledání radosti," řekl kdysi Jan Werich. Co nám radost krade? A kde ji můžeme najít? O tom je dubnová minisérie #FaktorRadosti.

Datum

05.4.2016

Slovo

Mojmír Kallus

mp3 soubor

mp3

Mozaika IN: Boží časy

Mozaikový host z Mezinárodního křesťanského velvyslanectví Jeruzalém přinesl poselství plné naděje: o tom, jak Bůh jedná a jaké jsou jeho záměry s Izraelem a s námi všemi, kdo žijeme v této době. | Mozaika IN - INtenzivní uctívání a INspirativní vyučování každé 1. úterý v měsíci.

Datum

27.3.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Velikonoce v Mozaice

Velikonoce nejsou svátky jara. Nejsou o vajíčkách, ani o zajíčkovi, o kuřátkách nebo housátkách. Jsou o Beránkovi… a o nás. Jsou o Beránkovi, který snímá hříchy světa… i ty naše.

Datum

20.3.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Rady zkušeného ďábla: Pořádně se oblékni

Máte špatný den? Těžké období? Tak se na to pořádně oblékněte: vezměte na sebe celou Boží zbroj, abyste se mohli v den zlý vzepřít, všechno vykonat a zůstat stát. | Možná si ani neuvědomujeme, nakolik naše svoboda a někdy i přežití ve viditelném světě závisí na znalosti principů neviditelného světa.

Datum

13.3.2016

Slovo

Pavel Kolegar

mp3 soubor

mp3

video

video

Rady zkušeného ďábla: Poddej se Bohu

"Postavte se proti Ďáblu, a uteče od vás." Jaké zásadní poselství tomuto citátu z biblického Jakubova dopisu předchází a co následuje, prozradil mozaikový host z Jeseníku. | Možná si ani neuvědomujeme, nakolik naše svoboda a někdy i přežití ve viditelném světě závisí na znalosti principů neviditelného světa.

Datum

06.3.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Rady zkušeného ďábla: Dávej si pozor

Z naší každodenní zkušenosti i ze stránek Bible zaznívá varování, že skutečně máme nepřítele s agresivní agendou: krást, ničit a zabíjet. | Možná si ani neuvědomujeme, nakolik naše svoboda a někdy i přežití ve viditelném světě závisí na znalosti principů neviditelného světa.

Datum

28.2.2016

Slovo

Lubomír a Věra Ondráčkovi

mp3 soubor

mp3

video

video

Spojenci: My dva spolu

Netradiční závěr série Spojenci měl podobu talk show s manželi Ondráčkovými, kteří oslavili stříbrnou svatbu. Jejich společným příběhem se jako červená nit vine moudrost knihy Přísloví. | Objevte klíče k lepším vztahům s vašimi přáteli, v manželství, v rodině, ale třeba i v práci - v únorové sérii #Spojenci.

Datum

21.2.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Spojenci: Zdravé hranice

Svoboda a zodpovědnost - to jsou dvě ingredience, které hranice přinášejí do vztahů. Proto potřebujeme pro růst vztahů vytyčit meze a a stanovit důsledky. | Objevte klíče k lepším vztahům s vašimi přáteli, v manželství, v rodině, ale třeba i v práci - v únorové sérii #Spojenci.

Datum

14.2.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Spojenci: Mapy lásky

Jestliže někoho neznáte, jak ho můžete opravdově milovat? A tak vytvářejte a používejte mapy lásky, které vám pomůžou druhé poznávat. | Objevte klíče k lepším vztahům s vašimi přáteli, v manželství, v rodině, ale třeba i v práci - v únorové sérii #Spojenci. | Download: Kvůli autorským právům nemůžeme poskytnout brožuru "Mapy lásky - jak je nakreslit" volně ke stažení. Napište si o ni na info@mozaika.hk. Rádi vám ji zdarma pošleme v e-verzi.

Datum

07.2.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Spojenci: Čtyři jezdci apokalypsy

Kritika, obrana protiútokem, zasklívání a pohrdání - čtyři jezdci apokalypsy, kteří likvidují naše vztahy. Postavte se jim a vyhoďte je ze sedla! | Objevte klíče k lepším vztahům s vašimi přáteli, v manželství, v rodině, ale třeba i v práci - v únorové sérii #Spojenci. | Download: Kvůli autorským právům nemůžeme poskytnout brožuru "Čtyři jezdci apokalypsy - jak je porazit" volně ke stažení. Napište si o ni na info@mozaika.hk. Rádi vám ji zdarma pošleme v e-verzi.

Datum

24.1.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Místo pro tebe: Míchaný salát

Z hlediska zeleninové typologie jste spíš mrkev, chilli paprička nebo ledový salát? A tušíte, jak vám to pomůže ve 3 nejdůležitějších vztazích vašeho života? | Vítejte doma! Minisérie pro druhou polovinu ledna o tom, že Mozaika je místem i pro Tebe!

Datum

17.1.2016

Slovo

Peter Butt

mp3 soubor

mp3

video

video

reSTART: Povstaň a rozjasni se

Co se všechno stane, když se "rozsvítíme" a konfrontujeme temnotu kolem nás? Povzbuzením nabité poselství našeho hosta z Velké Británie Petera Butta. | Dostaňte svoji duši zpátky do formy. Obnovte a prohlubte svoje spojení s Bohem a jeho nadpřirozenou mocí!

Datum

16.1.2016

Slovo

Peter Butt

mp3 soubor

mp3

reSTART: Oheň z nebe

Je něco, co přitahuje nadpřirozenou nebeskou moc na zem? Nejen Peter Butt, mozaikový host z Velké Británie, je přesvědčený, že ano... | Speciální seminář v rámci série #Restart. Dostaňte svoji duši zpátky do formy. Obnovte a prohlubte svoje spojení s Bohem a jeho nadpřirozenou mocí!

Datum

10.1.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

reSTART: Stojaté vody

Zabydlela se vaše duše u stojatých vod zvyku a rutiny? Zabouchli jste ve jménu rozumu nebo zklamání dveře před Božími zázraky? Pak nejspíš potřebujete restart! | Dostaňte svoji duši zpátky do formy. Obnovte a prohlubte svoje spojení s Bohem a jeho nadpřirozenou mocí!

Datum

03.1.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

reSTART: Hlad duše

"Musím zhubnout, musím se sebou něco udělat!" To je nejčastější novoroční předsevzetí. Čím dál víc lidí v souvislosti s váhou a zdravím objevuje půst. Skutečný půst je ale o něčem jiném: dostane zpátky do formy vaši duši. | Dostaňte svoji duši zpátky do formy. Obnovte a prohlubte svoje spojení s Bohem a jeho nadpřirozenou mocí! | Více o 21denním půstu včetně příručky jak začít najdete na www.pust.mozaika.hk.

Mozaika je součástí Církve Křesťanská společenství | Stránky archivovány Národní knihovnou ČR (WebArchiv) | © Křesťanské společenství Mozaika Hradec Králové