VIDEO & AUDIO KÁZÁNÍ

Každý týden čerstvá porce podcastů z Mozaiky - církve, která spojuje lidi dohromady. Nahrávky se aktualizují začátkem týdne, většinou v úterý.

Pro stažení audia klikněte pravým tlačítkem na podtržený odkaz "mp3" a vyberte "Uložit cíl/odkaz jako", zvolte umístění na Vašem pevném disku (nebo jiné) a potvrďte volbu "Uložit". V některých prohlížečích (např. Firefox, Opera, Google Chrome) se po kliknutí levým tlačítkem spustí ve stejném okně on-line přehrávač.

Aktuální kázání můžete stahovat také pomocí služby podcast z adresy: http://www.kshk.cz/podcast/podcast.xml nebo je najdete na http://itunes.apple.com/us/podcast/podcast-mozaika/id405714810. Software iTunes si můžete zdarma stáhnout na webu společnosti Apple.

Pro poslech kázání je možné využít program Winamp, nebo program MPC Home Cinema, který Vám umožní přehrát i většinu dalších mediálních souborů. PDF soubory můžete prohlížet v programu Acrobat Reader. Všechny tři programy jsou ke stažení zdarma.

 

ARCHIV KÁZÁNÍ

Rok 2015 | Rok 2014 | Rok 2013 | Rok 2012 | Rok 2011 | Rok 2010

VIDEO & AUDIO KÁZÁNÍ - ROK 2016

Datum

19.6.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Silnější hlas

Když se zdá, že na naše modlitby nepřichází žádná reakce, co dělat? Můžeme to vzdát, nebo vytrvat a jít o modlitbu dál... | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Datum

12.6.2016

Slovo

Stanislav Bubik

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Blízké přátelství

Modlitba není o ukecávání Boha. Je to něco vzácného, co vychází z blízkého přátelství s Ním. Mozaikový host Stanislav Bubik z pražské Církve bez hranice pokračuje v červnovém seriálu #RevoluceDuse. | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Datum

05.6.2016

Slovo

Michal Apetauer

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Rozptýlit mlhu

Modlitba je možná nejméně pochopený aspekt křesťanství. Na čem záleží? A na čem vůbec? Modlitbu bez náboženské mlhy představil mozaikový host z Brna Michal Apetauer. | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Datum

29.5.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Pozvánka domů

Modlitba, příležitost, srozumitelnost, skutky a slova - tohle MPSSS nechybělo ve sdílej apoštola Pavla, který byl na zvaní druhých zpátky Domů machr. Inspirace pro nás. | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

22.5.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Nakažlivá víra

Předat můžete jen to, co sami máte. Aby naše víra byla nakažlivá, musíme nejprve sami chytit Boží lásku. Chceš, aby se probudila tvoje touha i srdeční sval? Aby zas v tobě bouchal a tepal dál? | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

15.5.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Vizitky království

Znamení a zázraky jsou vizitky Božího království, říkával pastor John Wimber. I proto byly součástí Ježíšova #sdílej. A jsou i toho našeho... | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

08.5.2016

Slovo

David Říman

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Připrav se

Jak během chvíle předat dobrou zprávu? Co všechno by mělo a nemělo zaznít? Víc se dozvíte od mozaikového hosta ze Slezska. | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

01.5.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Sdílej: Oslovit Zachea

Jaké jsou překážky, které člověku brání poznat Boha? A jaké mosty přes ně postavit? | Existuje dobrá zpráva, kterou stojí za to sdílet: můžete porozumět svým bojům a touhám a poznat, že je tu Bůh, který se o vás zajímá.

Datum

24.4.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Mamon: Být bohatý

Třeba vás ani nenapadlo, jak bohatí jste. Bohatství není o tom, kolik máš, ale o tom, co děláš s tím, co máš. | Slovo "mamon" pochází z hebrejštiny a znamená majetek. Naučte se svými financemi zacházet správně - s pomocí dubnové minisérie v Mozaice!

Datum

17.4.2016

Slovo

David Novák

mp3 soubor

mp3

video

video

Mamon: Rodinný rozpočet

Jak správně sestavit rodinný rozpočet - co má prioritu, na co nezapomenout a co naopak dát až na poslední místo. David Novák z pražské Třináctky otevřel minisérii #Mamon. | Slovo "mamon" pochází z hebrejštiny a znamená majetek. Naučte se svými financemi zacházet správně - s pomocí dubnové minisérie v Mozaice!

Datum

10.4.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Faktor radosti: Vědecky ověřeno

Naše radost není zas tak moc závislá na tom, co se nám děje, ale především na tom, v koho věříme a co děláme. | "Přirozeností člověka je hledání radosti," řekl kdysi Jan Werich. Co nám radost krade? A kde ji můžeme najít? O tom je dubnová minisérie #FaktorRadosti.

Datum

03.4.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Faktor radosti: Zrezlá duše

Reptání a stěžování – slova nabitá negativní a destruktivní mocí. Mají schopnost otrávit přítomnost, dokážou zkazit budoucnost, vykrádají z naší duše radost. | "Přirozeností člověka je hledání radosti," řekl kdysi Jan Werich. Co nám radost krade? A kde ji můžeme najít? O tom je dubnová minisérie #FaktorRadosti.

Datum

05.4.2016

Slovo

Mojmír Kallus

mp3 soubor

mp3

Mozaika IN: Boží časy

Mozaikový host z Mezinárodního křesťanského velvyslanectví Jeruzalém přinesl poselství plné naděje: o tom, jak Bůh jedná a jaké jsou jeho záměry s Izraelem a s námi všemi, kdo žijeme v této době. | Mozaika IN - INtenzivní uctívání a INspirativní vyučování každé 1. úterý v měsíci.

Datum

27.3.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Velikonoce v Mozaice

Velikonoce nejsou svátky jara. Nejsou o vajíčkách, ani o zajíčkovi, o kuřátkách nebo housátkách. Jsou o Beránkovi… a o nás. Jsou o Beránkovi, který snímá hříchy světa… i ty naše.

Datum

20.3.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Rady zkušeného ďábla: Pořádně se oblékni

Máte špatný den? Těžké období? Tak se na to pořádně oblékněte: vezměte na sebe celou Boží zbroj, abyste se mohli v den zlý vzepřít, všechno vykonat a zůstat stát. | Možná si ani neuvědomujeme, nakolik naše svoboda a někdy i přežití ve viditelném světě závisí na znalosti principů neviditelného světa.

Mozaika je součástí Církve Křesťanská společenství | Stránky archivovány Národní knihovnou ČR (WebArchiv) | © Křesťanské společenství Mozaika Hradec Králové