VIDEO & AUDIO KÁZÁNÍ

Každý týden čerstvá porce podcastů z Mozaiky - církve, která spojuje lidi dohromady. Nahrávky se aktualizují začátkem týdne, většinou v úterý.

Pro stažení audia klikněte pravým tlačítkem na podtržený odkaz "mp3" a vyberte "Uložit cíl/odkaz jako", zvolte umístění na Vašem pevném disku (nebo jiné) a potvrďte volbu "Uložit". V některých prohlížečích (např. Firefox, Opera, Google Chrome) se po kliknutí levým tlačítkem spustí ve stejném okně on-line přehrávač.

Aktuální kázání můžete stahovat také pomocí služby podcast z adresy: http://www.kshk.cz/podcast/podcast.xml nebo je najdete na http://itunes.apple.com/us/podcast/podcast-mozaika/id405714810. Software iTunes si můžete zdarma stáhnout na webu společnosti Apple.

Pro poslech kázání je možné využít program Winamp, nebo program MPC Home Cinema, který Vám umožní přehrát i většinu dalších mediálních souborů. PDF soubory můžete prohlížet v programu Acrobat Reader. Všechny tři programy jsou ke stažení zdarma.

 

ARCHIV KÁZÁNÍ

Rok 2015 | Rok 2014 | Rok 2013 | Rok 2012 | Rok 2011 | Rok 2010

VIDEO & AUDIO KÁZÁNÍ - ROK 2016

Datum

16.10.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

CtrlAltDel: Šťastní pokorní

Být pokorný rovná se být slaboch? Nebo jak to Ježíš myslel? A co chtěl říct tím, že pokorní získají zemi do dědictví? Odpovědi vás nejspíš pořádně překvapí. | Jsou věci, které potřebujeme dostat pod kontrolu (Ctrl). Jsou věci, které potřebujeme změnit (Alt). Jsou věci, kterých se potřebujeme zbavit (Del). Říjnová série v Mozaice o tom, jak najít svobodu od zranění, zlozvyků a závislostí. Pokračování série #CtrlAltDel s Jakubem Limrem.

Datum

09.10.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

CtrlAltDel: Šťastní plačící

Ať už s něčím bojujete nebo vás něco trápí, těžko se toho zbavíte, pokud nemáte naději, že existuje cesta ven. Ježíš slibuje, že plačící budou na 100% potěšeni. | Jsou věci, které potřebujeme dostat pod kontrolu (Ctrl). Jsou věci, které potřebujeme změnit (Alt). Jsou věci, kterých se potřebujeme zbavit (Del). Říjnová série v Mozaice o tom, jak najít svobodu od zranění, zlozvyků a závislostí. Pokračování s Jakubem Limrem bylo nahrané v Africe.

Datum

02.10.2016

Slovo

Karolina Limrová

mp3 soubor

mp3

video

video

CtrlAltDel: Šťastní chudí duchem

Podle některých je třeba nedostatky maskovat. Kdo přizná slabost, ztrácí hodnotu. Ježíš ale říká, že chudý duchem člověk je šťastný. Protože ten, kdo dokáže přiznat, že má problém, udělal první a nejtěžší krok k uzdravení. | Jsou věci, které potřebujeme dostat pod kontrolu (Ctrl). Jsou věci, které potřebujeme změnit (Alt). Jsou věci, kterých se potřebujeme zbavit (Del). Říjnová série v Mozaice o tom, jak najít svobodu od zranění, zlozvyků a závislostí.

Datum

18.9.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Instinkt: Všímavý

V každé oblasti života, která je důležitá, musíme plavat proti proudu, proti instinktům světa. To dá někdy pořádně zabrat. Proto potřebujeme jeden druhého, abychom se navzájem podrželi a povzbudili. | Jaká je vaše první reakce, když...? Kam nás vede náš instinkt? Správný směr hledá stejnojmenná záříjová minisérie v Mozaice.

Datum

11.9.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Instinkt: Donebevolající

Jaká je vaše instinktivní reakce v těžkých či hezkých chvílích? Bůh není jenom záložní plán. Ať už prožíváte cokoli, nenechávejte si to pro sebe. Můžete o tom mluvit s Bohem. | Jaká je vaše první reakce, když...? Kam nás vede náš instinkt? Správný směr hledá stejnojmenná záříjová minisérie v Mozaice.

Datum

28.8.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Známý neznámý

Strach a selhání druhých nás někdy můžou pořádně zmrzačit. To jsou přesně ty chvíle, kdy lépe chápeme, proč jsou v Bibli příběhy jako ten Mefíbóšetův. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

21.8.2016

Slovo

Daniel Kunášek

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Nadějné vyhlídky

Daniel Kunášek z Kutné Hory, vůbec nejmladší kazatel, kterého jsme kdy v Mozaice měli, se zaměřil na dobrou zprávu o naději. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

14.8.2016

Slovo

Jindřich Černohorský

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Milostné dopisy

Další z letních hostů s námi otevřel dopisy apoštola Pavla a poukázal na fakt, že se jejich úvod a závěr točí kolem jednoho tématu: jsou o milosti. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši a praktickým poselstvím pro každodenní život! Tentokrát s Jindřichem Černohorským z Církve adventistů s. d. v Hradci Králové.

Datum

31.7.2016

Slovo

Petr Plaňanský

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Síla důvěry

O síle přátelství, o důvěře mezi lidmi, ale také o důvěře mezi nebem a zemí - o tom všem bylo poselství Petra Plaňanského, našeho hosta z Křesťanského společenství Nymburk. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

24.7.2016

Slovo

Karolina Limrová

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Návrat do Edenu

Přijměte klíče od ztracené zahrady a vejděte na místo, kde můžete navázat ztracené spojení s Bohem. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši - tentokrát s Karolinou Limrovou a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

17.7.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Fanoušek vs. následovník

Fanoušek = nadšený obdivovatel. Nezdá se ale, že by Ježíš hledal takové lidi. Hledá následovníky. Lidi, kteří za ním půjdou kamkoli, kdykoli, ať to stojí cokoli. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši - tentokrát s Jakubem Limrem a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

10.7.2016

Slovo

Wessie van der Westhuizen

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Jak se neurazit

"Blaze tomu, kdo se nade mnou neuráží." Při jaké příležitosti to Ježíš prohlásil? A jak nám v této souvislosti může být blaze? O tom mluví mozaikový host ze Zimbabwe Wessie van der Westhuizen. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

03.7.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Léto v Mozaice: Ovoce budoucnosti

Zajímá vás, jaká bude vaše budoucnost? Bůh ví... Tedy jinak: Bůh to ví! A něco ze svých plánů prozradí. | Každou prázdninovou neděli můžete v Mozaice zažít letní osvěžení pro duši - tentokrát s Jakubem Limrem a praktickým poselstvím pro každodenní život!

Datum

26.6.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Jazyky lásky

Kniha o komunikaci "Pět jazyků lásky" způsobila revoluci v mnoha vztazích. Napadlo vás ale někdy, jakým jazykem mluví Bůh? A na jaký slyší? | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Datum

19.6.2016

Slovo

Jakub Limr

mp3 soubor

mp3

video

video

Revoluce duše: Silnější hlas

Když se zdá, že na naše modlitby nepřichází žádná reakce, co dělat? Můžeme to vzdát, nebo vytrvat a jít o modlitbu dál... | Jak s Bohem navázat spojení a být mu blízko? Jak z modlitby udělat přirozenou součást našeho života? Na to se zaměřuje experimentální červnová série ‪Revoluce duše.

Mozaika je součástí Církve Křesťanská společenství | Stránky archivovány Národní knihovnou ČR (WebArchiv) | © Křesťanské společenství Mozaika Hradec Králové